Op zoek naar een super gezellig appartement aan zee? Dan is dit iets voor u! Dit appartement is volledig in orde en heeft een oppervlakte van 65 m². Het beschikt over een moderne en uitgeruste keuken ( alle toestellen zijn aanwezig), een ruime badkamer met douche, toilet en slaapkamer! Door de talrijke ramen komt er veel licht naar binnen dat het aangenaam vertoeven maakt. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het gebouw. Er is geen lift aanwezig. Het is een ideaal startersappartement voor wie alleen gaat wonen of met twee!
De ligging van het appartement is uitstekend! Zo bent u op 200 meter van de haven, op 300 meter van het strand en de zee. Ook bent u in de buurt van een treinstation en tramhalte! U heeft geen auto nodig!
De huurprijs van het appartement bedraagt 625 euro per maand plus 25 euro provisie voor het water. Elektriciteit en internet dient u zelf af te sluiten.
Het appartement is beschikbaar vanaf 1 oktober 2022.
Wilt u dit pand bezoeken of heeft u meer vragen? Contacteer ons ! 050 415 333 of info@keptn.be